Wierzymy, że zdrowy uśmiech nie tylko jest ważny dla ciała, ale i dla ducha.

Nasi specjaliści

Agnieszka Kołodziej to serdeczna stomatolog z pasją do swojej pracy. Od zawsze marzyła o tym, aby pomagać ludziom i właśnie dlatego wybrała specjalizację w dziedzinie, która dotyka nas na co dzień. Agnieszka dba o komfort swoich pacjentów, zawsze stara się podchodzić do nich z wyjątkową empatią i zrozumieniem, tworzy przyjazną atmosferę i buduje trwałe relacje.

W swojej pracy Agnieszka Kołodziej skupia się na zapewnieniu pacjentom najwyższego komfortu. Wykorzystuje nowoczesne technologie i sprzęt medyczny, dbając o bezpieczeństwo i wygodę każdego pacjenta. Zdobyta wiedza i umiejętności pozwalają jej na skuteczną diagnozę i leczenie różnych problemów stomatologicznych.

Potwierdzone kompetencje

Nasz gabinet

Nasze Centrum mieści się w nowocześnie urządzonym budynku przy ulicy Swobodnej w Bydgoszczy (Fordon). Zadbaliśmy o to, by przyjazne wnętrza nie tylko pozwoliły się zrelaksować przed wizytą, ale także, aby zapewniały komfort podczas jej trwania. 

Nasze Centrum jest wyposażone w sprzęt najwyższej klasy, który pozwala na przeprowadzenie zabiegu w sposób pozwalający na komfortowe odbycie wizyty oraz najwyższą jakość wykonania.